Group 11129

اپلیکیشن پرتابل خوانش پلاک چندملیتی مبتنی بر یادگیری عمیق با کمترین سخت‌افزار و بیشترین بازدهی

بارزترین ویژگی این محصـول بخش قرائت پلاک آن بوسیـله گوشی هوشمند می‌باشد که از نظر سرعت، دقت و عدم حساسیت به زاویه برداشت با فاصله زیاد نسبت به رقبای اندک موجود برتری دارد. همچنین این پلاک‌خوان قابلیت برداشت پلاک در حرکت را نیز میسر نموده است.

98%

دقت (حدود 98%) و استفاده از منابع پردازشی کم‌نظیر بوده به شکلی که بر روی گوشی هوشمند میان رده می تواند با کیفیت بالا و حساسیت کم نسبت به لرزش و زاویه دوربین، مورد استفاده قرار گیرد.

ms

100

سرعت بسیار بالا در خوانش پلاک این امکان را به برنامه می‌دهد تا توانایی خواندن چند پلاک را در یک تصویر را داشته باشد. همچنین امکان خواندن چند فرمت پلاک در یک تصویر نیز از امکانات این سامانه می‌باشد.

AI

خوانش پلاک‌های بین‌المللی کشورهای همسایه جهت استفاده در کمرگات با توانایی خواندن چند فرمت پلاک از جمله پلاک‌های روسی و ترکی که دارای ساختار پیچیده‌ای هستند.

پلاکخوانی هوشمند با استفاده از تلفن همراه

سرعت بسیار بالا در خوانش پلاک این امکان را به برنامه می‌دهد تا توانایی خواندن چند پلاک را در یک تصویر را داشته باشد. همچنین امکان خواندن چند فرمت پلاک در یک تصویر نیز از امکانات این سامانه می‌باشد.

فناوری مبتنی بر هوش مصنوعی و یادگیری عمیق:

AI

مبتنی بر هوش مصنوعی

پلاک‌خوان هوشمند اندرویدی

اپلیکیشن پرتابل خوانش پلاک چندملیتی مبتنی بر یادگیری عمیق با دقت بسیار بالا و قابلیت اتصال به درگاه وب، داشبورد مدیریت کاربر و پنل گزارش‌گیری که صرفا با نصب بر روی یک گوشی هوشمند اندرویدی امکان استفاده را خواهد یافت.

ویـژگـی‌هـا:

طراحی کاربردی و بی‌نظیر رابط کاربری

نمایش چارت‌های آماری در المان‌ها متفاوت و با طراحی زیبا و کاربردی نمایش چارت‌های آماری در المان‌ها متفاوت و با طراحی زیبا و کاربردی نمایش چارت‌های آماری در المان‌ها متفاوت و با طراحی زیبا و کاربردی نمایش چارت‌های آماری در المان‌ها متفاوت و با طراحی زیبا و کاربردی است.

کاربردی‌ترین طراحی‌ها:

ویژگی‌های محصول

برداشت سریع و آنی پلاک

با استفاده از اپلیکیشن سامانه پلاک‌خوان، کاربران امکان برداشت سریع و آنی پلاک‌ها را خواهند داشت و که نهایتا موجب صرفه‌جویی در زمان و بازدهی بیشتر کاربران خواهد شد.

44675160 051

شعبه مرکزی: خراسان رضوی، سبزوار، خیابان نیستان، نبش نیستان یکم، مرکز رشد حکیم سبزواری، طبقه سوم​

دفتر تهران: میدان جهاد، خیابان بیستون، خیابان بوعلی سینای غربی، پلاک 51، واحد 2

تمامی حقوق این سایت برای شرکت پردازش سیر آفاق (پسا) محفوظ است.