سامانه مدیریت و هوشمندسازی پارکینگ‌ها

مدیریت خودکار تردد در پارکینگ‌های عمومی و خصوصی، بدون محدودیت در تردد و تعریف لیست سیاه و سفید، پلاک‌خوانی هوشمند با استفاده از هوش مصنوعی

جمعی از کاربران سامانه پارکینگ هوشمند

نمایش پیشرفته گرافیکی

سامانه هوشمند پارکینگ می‌تواند جایگاه‌های پارک در دو حالت نمایش تصویر زنده دوربین و همچنین نمایش شماتیک و گرافیکی نمایش دهد که این خود تاثیر به سزایی در تسریع عملکرد کاربر و پرسنل دارد.

بازوی نظارتی و ارزیابی

سامانه هوشمند پارکینگ به صورت یک پکیج ارائه می‌شود که می‌تواند دارای دو قسمت مجزا و البته متصل باشد:

این بخش دارای یک نرم‌افزار مجزاست که به شکل نرم‌افزاری و سخت‌آفزاری به سامانه مدیریت پارکینگ متصل می‌باشد که می‌تواند در تعامل با سامانه اصلی و سامانه پلاکخوان، به شکل خودکار راهبند را مدیریت نماید.

سامانه پلاکخوان هوشمند با امکان نصب روی تمام دوربین‌های نظارتی، تمام پلاک‌های موجود در تصویر را بدون محدودیت خوانش و به سامانه ارسال می‌کند.

پیشرفته‌ترین چارت‌ها و نمودارهای آماری

شما ‌می‌توانید اطلاعات و دیتاهای سازمانی خود را در قالب چارت‌ها و نمودارهای آمری مختلف مشاهده نموده و به راحت‌ترین شکل ممکن، این اطلاعات را فیلتر نمایید یا از آن‌ها به انواع فایل خروجی بگیرید.

دوربین‌های مداربسته هوشمند

سامانه مدیریت هوشمند پارکینگ با استفاده از دوربین‌های نظارتی فعالیت می‌کند و همین موضوع می‌تواند بازوی امنیتی برای پارکینگ باشد دوربین‌های فعال در پارکینگ به عنوان یاری‌رساننده به هـوش مصنـوعی می‌کند. اما همیـن دوربین‌ها ضمن انجام وظایف عادی خود، توانایی جلوگیری از سرقت خودرو و همـچنین امکان مشاهده‌ی هر نوع فعالیت و یا توقف غیرمتعارف از جانب خودرو و یا افراد را دارا می‌باشند.

شما می‌توانید تعداد نامحدودی از دوربین‌های مداربسته را در پارکینگ‌ها اضافه، مدیریت و حذف نموده و یا تصویر آن‌ها را در صفحه اول مشاهده نمایید.

پلاک‌خوان هوشمند اندرویدی

اپلیکیشن پرتابل خوانش پلاک چندملیتی مبتنی بر یادگیری عمیق با دقت بسیار بالا و قابلیت اتصال به درگاه وب، داشبورد مدیریت کاربر و پنل گزارش‌گیری که صرفا با نصب بر روی یک گوشی هوشمند اندرویدی امکان استفاده را خواهد یافت.

بهره‌گیری از هوش مصنوعی

استفاده از یادگیری عمیق در تولید محصول این امکان را به پلاک‌خوان داده است که با حساسیت کم نسبت به زاویه و بدون حساسیت نسبت به محل قرار گرفتن پلاک کار پلاک‌خوانی را با دقت بالا به انجام رساند.

خوانش در هر شرایط آب و هوایی

امکان خوانش پلاک در هر شرایط آب و هوایی ممکن بوده و در شب هنگام و شرایط نوری سخت نیز با تکیه بر نور پرژکتور امکان خوانش پلاک‌ها با بالاترین کیفیت و کمترین درصد خطا میسر می‎باشد.

پشتیبانی از پلاک‌های بین‌المللی

با توجه به تنوع ساختار پلاک‌های کشورهای همسایه ایران، روش‌های پردازش تصویر که قادر به شناسایی ملیت و خوانش پلاک‌ها باشد امری بسیار دشوار می‌باشد که در این سامانه تدابیر لازم دیده شده است.

قابلیت اتصال به سامانه‌های دیگر

سیستم پلاک‌خوان را می‌توان با فناوری‌های دیگری مانند دوربین‌های نظارتی، دستگاه‌های اینترنت اشیا و رایانش ابری ادغام کرد و تمام اطلاعات ذخیره شده و جاری را به اشتراک گذاشته و تحلیل و ذخیره نمود.

مشاره تخصصی

نمونه کارها

44675160 051

شعبه مرکزی: خراسان رضوی، سبزوار، خیابان نیستان، نبش نیستان یکم، مرکز رشد حکیم سبزواری، طبقه سوم​

دفتر تهران: میدان جهاد، خیابان بیستون، خیابان بوعلی سینای غربی، پلاک 51، واحد 2

تمامی حقوق این سایت برای شرکت پردازش سیر آفاق (پسا) محفوظ است.